ART / Misc. paintings / Filmaffisch 5533089
nr 553 3089
Filmaffisch
Lenght: ()
”Västerns musketörer” med William Boyd som Hopalong Cassidy, distr. Nordisk Tonefilm, Sverige 1940/50-tal, 100 x 70 cm, signerad: ”EffektReklam”, tryck: BOK-LITO AB - BORÅS
Withdrawn
Monday November 17 2008
at 19:32:58
Nov 17
TEMA Filmaffischer
Read more about TEMA Filmaffischer